5.7.11

Bebek Odası Hazırlıkları
Bebek odasının renkleri konusunda karar vermek oldukça zor oldu. Malum pembeyi herkes çok sever ve herkes seçimini pembeden yana kullandığı için insana fenalık geliyor. Ben duvarları beyaza boyamayı üzerine kelebek, çiçek resimleri çizmeyi düşünüyorum. Çizim ve boyama işlerini becerebilir miyim tam emin değilim ama denicem.. :)
Bitince nasıl birşey ortaya çıkacak bakalım.

Bebek odası hazırlama ile ilgili önemli bilgiler için bu siteye göz atabilirsiniz.

5 yorum:

Matissera dedi ki...

yardım istersen gelirim bebiş için, canımm ^_^

esinspiration dedi ki...

Ay evet bütün kız çocuklarının odası, bilmem kaç yaşına kadar kıyafetlerinin yarısından fazlası,oyuncakları, pastası, okulu, çantası, biberonu, vs.pembe olduğu için renk dünyaları gelişemeden büyüyorlar bence; yazıkk.. o yüzden çok isabetli bi karar vermişsin, bayıldım :)ve mati'ye katılıyorum

battodol dedi ki...

ya hani sen bi renk sormuştun ya bi ara ne mavisiydi ya da yeşiliydi onu kullansana o çok güzeldi :)

Müge Hestbaek dedi ki...

battodol'a katılıyorum. tiffany mavisiydi o. ne şahane olur. hem çok unisex bir renk. ama o bu değil de benim görüp de doğurasım geldiği bir yatak var. ona bir bak derim. stokke nest:

http://www.stokkeusa.com/beddingset.htm#

Eminim sen çoktan görmüş, incelemişsindir ama yine de bu postta bunun da geçmesini istedim. Haata bu yatak on yaşına kadar kullanılabilmesi için büyüyor, daha sonra da koltuk olarak evdeki işlevine devam edebiliyormuş. Adamlar neler yapıyor yahu.

vintage peony dedi ki...

Mati*
Esinspration*
Dün çok yoruldum hazırlıklardan. Gelsenize yardıma :))

Battodol*
Unutmuşum o rengi ya aslında..

Mügemmel*
Soft renklerden kaçınmak istedim nedenini bilmiyorum. Ama odayı çok çok açık yeşile boyadık. Ya benim kafam karıştı, dingin tonlarda mı yapsam :S
Bebek yatağını çözdük ama bahsettiğin yatak acaip fonksiyonelmiş :)