3.11.10

Amerika'da doğum?


Eminim herkes çocuğu için en iyi şeyleri istiyordur.

Peki kim çocuğunun hayata 1-0 başlamasını, Amerikan vatandaşı olmasını, gelecekte ona birçok kapının rahatlıkla açılmasını istemez ki?

Bu işi yapan şirketler olduğunu duymuştum ama, güvenilir midir, nedir, ne değildir, bilemiyor insan.

Yani, Amerika'da doğum ile ilgili detaylı bilgiye ihtiyacım var kısaca. Bu konuda bilgisi olan varsa yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.

4 yorum:

simple present tense dedi ki...

Peki kim çocuğunun hayata 1-0 başlamasını, Amerikan vatandaşı olmasını, gelecekte ona birçok kapının rahatlıkla açılmasını istemez ki?

BEEENNNN.....

Adsız dedi ki...

selam!
http://www.chicagodadogum.com/ChicagodaDogumNedir.aspx bu ve benzeri bikac sitede bunu is olarak yapan insanlari sirketleri bulabilirsin, ben chicago'da oldugum icin bu siteyi verdim. Turk birilerinin de bizzat bu isle ilgilendigini, burda konaklamanizi (en az 3 ay once gelmek gerekiyo sanirim), hastaneyi, doktoru,turk dr da olabilio galiba) istege gore turk aile yaninda falan kaliniyo.... gibi bir suru seyler, bunu sisteme oturtmuslar. isterseniz bu isi yapan kadini ogrenip , bilgilerini alip ulastiririm .

sevgiler, zeynep

Müge Hestbaek dedi ki...

vpciğim;
Manhattan'daki the Marmara otelde, Türk hamilelerin aylarca kaldığı apart odalar var. Otelin ayarladığı bir şey yok bildiğim kadarıyla ama bir çok kişiden orada aylarca kaldıklarını duymuştum. Zeynep'in söylediği çok daha mantıklı geldi ama bana. Hastaneyi vs'yi ayarlıyorlarsa, o çok daha mantıklı. Ama NY'da olmak istiyorum dersen de, the Marmara'yla konuşabilirsin.

vintage peony dedi ki...

*Zeynep ve *Mügemmel
Çok teşekkürler, çok faydalı oldu bilgileriniz.